До зустрічі на дорогах з WOOFRIDE

Кольори

Які бувать кольори гамаків?

Друзі, всі наші гамаки ми шиємо на замовлення, тому у вас є унікальна можливість обрати своє поєднання кольорів із доступної палітри. Ідея нашого бізнесу – творити бутіковий продукт, який не можна купити в магазині з полиці, а натомість отримати найвищу якість з індивідуальною адаптацією під кожного. Навіщо? Бо всі ми різні і маємо свої уявлення красивого. То навіщо себе обмежувати наявністю на складі?!

Як все відбувається? Ви обираєте колір основи та колір окантовки, а далі ми втілюємо цей гамак в життя.

Кольори основи: сірий, хакі, чорний, беж, аквамарин.
Кольори окантовки: червоний, жовтий, помаранч, синій, зелений, рожевий, чорний.

Кольорова серія: сірі зірки, сірі трикутники, червоні трикутники, сині зірки.

Орієнтовно через 3 – 5 робочих дні ваше замовлення буде виконано і готове до відправки. Наш асортимент на сайті – це лише частина того, що ви можете обрати для себе. Пишіть нам у Вайбері чи Інстаграм, та давайте творити красу разом!

Для натхнення

Ми дуже часто чуємо:

“Мені подобається інший колір, але беру темний щоб не було видно бруду”

Друзі, ми щиро не рекомендуємо вам так робити. Автогамак, це річ, яка буде чпсто з вами у вашому авто. Оскільки гамак тканинний, він все рівно буде вимазуватись. Навіть, на чорному кольорі, коли болото висохне, буде видно пісок. Ми рекомендуємо брати той колір, який вам до душі. 

Прання в пралці

Наш гамак МОЖНА прати в пралці при 30 градусах. Тому регулярний бруд не буде перешкодую щоб обрати той колір, який вам подобається.

Не нехтуйте витрушуванням гамака

Наш гамак добре захищає салон авто від бруду і шерсті, але є одне але. Якщо протягом довгого часу гамак не витрушувати або не пилососити, бруд з гамака буде підніматись в салоні і осідати на обшивці. Тому регулярно витрушуйте гамак від піску.

Сподіваємось, що ці прості рекомендації допоможуть вам зробити правильний вибір і купити те, що вам подобається.

До зустрічі на дорогах з WOOFRIDE!

Слідкуйте за анонсами новинок в соцмережах